Category: Nákupy

Categories : Nákupy

Chystáte doma velikou oslavu narozenin, svatby nebo výročí? Každý ví, že aby se oslava vyvedla co nejlépe, je potřeba mít na takové oslavě mnoho jídla k nakousnutí. Vymezíte si čas, abyste mohli jít nakoupit potraviny pro vaši oslavu. Důležité je, abyste měli nakoupeno potraviny na hlavní chod, dezert a rozhodně v průběhu dne a poté na večer. Je to spousta a spousta potravin, které musíte nakoupit a poté zpracovat, od zeleniny, přes ovoce, mléčné výrobky, sladké a slané balené výrobky až po maso. Nesmíme také zapomenout na pitný režim. Vybíráme jak nealkoholické nápoje, tak alkoholické. Zaměřujeme se na to, abychom …Read more »

Categories : Nákupy

Věděli jste, že spánkem strávíme přibližně jednu třetinu našeho života? A většinou je to právě ložnice, kde se oddáváme spánku, abychom druhý den mohli zvládnout vše, co se od nás očekává. Na kvalitu spánku má vliv celá řada faktorů, mimo jiné i prostředí, ve kterém usínáme. I z tohoto důvodu bychom měli výběru vybavení ložnice věnovat patřičnou pozornost. Kvalitní matrace pro zdravý spánek Postel představuje asi nejzásadnější kus nábytku v ložnici. Společně s matrací pak může mít zásadní vliv na kvalitu spánku jako takovou. Pokud máte na zařizování ložnice jen omezené prostředky, právě na matraci se snažte nešetřit. Přeci jenom …Read more »

Categories : Nákupy

Oříšky můžete koupit přírodní, loupaná, i neloupané, pražené a solené, nebo třeba v chutných polevách, jako jsou karamel, jogurt, čokoláda, nebo karob. Jak jsou ale oříšky Vesela-veverka.cz prospěšné vašemu zdraví? Pomocník při hubnutí Jako výborný pomocník při hubnutí jsou mandle. Obsahují totiž spoustu vlákniny a bílkovin, které vám navodí pocit sytosti, a vy už nebudete mít potřebu se cpát něčím dalším. Především však neobsahují žádné cukry, a jsou skvělým antioxidantem. Hrst mandlí jako svačina, vám každý den pomůže bojovat s pocity hladu, a získat svoji vysněnou postavu. Ideální je jíst je i se slupkou. Lepší paměť a soustředění Co se …Read more »

Categories : Nákupy

Zjednodušeně řečeno kolagen je bílkovina, která je stavebním kamenem všech pojivových tkání našeho těla. Je pravda, že kolagen obsahuje i sulc a tlačenka, je to tím, že vznikají dlouhým varem kostí, chrupavek a kůží prasete, ze kterých se kolagen vyvaří, a my ho konzumujeme v jeho přírodním stavu. Takže už babičky nabádaly, že tlačenka a sulc jsou zdravé na klouby. Druhá věc je, kolik takové tlačenky a sulcu bychom museli sníst, aby se nám projevily účinky kolagenu v nich obsaženém. Myslím, že to není optimální řešení, určitě bychom kromě kolagenu zkonzumovali veliké množství tuků, výrazně bychom ztloustli a možná bychom …Read more »

Categories : Nákupy

Haló, haló, milé dámy, je tu nabídka pro vás. Ano, přesně tak, pro všechny ženy. Každá žena, jakéhokoliv věku, stavu, vzhledu, náboženství a vzdělání je opravdu cílem naší nabídky. Můžete si dnes vybrat skvělou společnici, která vás bude provázet třeba na každém vašem kroku po mnoho dalších let. Ano, je to tak, opravdu, nebojte se, pokud nebudete chtít, nepoleze vám do ložnice, leda, že byste jí vymezily pevné místo v nějaké poličce nebo přihrádce. Není to pochopitelně společnice živá, nějaká dáma, dívka, či žena, ale její přítomnost oceníte, také jste na ni jistě už zvyklé, ale svůj současný model je …Read more »

Categories : Nákupy

Rybaření je sice odpočinková činnost, u které si člověk odpočine a zapomene na všední život, ovšem je také potřeba někde složit hlavu, pokud rybaříte více dní v kuse. V takovém případě, je dobré se pořádně vybavit, než na ryby vyrazíte. Jednou z hlavních věcí je bezesporu bivak pro jednoho, kde složíte hlavu, když se Vám začne chtít spát. Bivaky na ryby jsou velice oblíbené a rybáři je využívají už mnoho let. Díky bivakům, si mohou rybáři během svého rybaření odpočinout a také nabrat novou energii. V dnešní době už jsou bivaky na jiné úrovni, než dříve a dopřejí Vám dokonalé …Read more »

Categories : Nákupy

Určitě znáte ten pocit, když přijdete večer z práce domů, jste unavení a ještě vás čeká spousta práce. Únava tedy musí jít stranou a vy se pustíte do přípravy večeře pro rodinu, vyvenčíte vašeho čtyřnohého miláčka, uklidíte, vyžehlíte prádlo nebo třeba napíšete s dětmi domácí úkoly. Večer si pak sednete k televizi, nalijete si sklenku vína a konečně máte trochu času pro sebe. Možná si to pak vyčítáte, ale takovýto večerní rituál vůbec není špatný. Je totiž dokázané, že pití vína v přiměřeném množství má blahodárné účinky na naše zdraví. Musíme však striktně dodržovat předepsanou jednu skleničku denně. A víte, …Read more »

Categories : Nákupy

Lidé často pracují. To není nic objevného. A za takovou práci dostávají výplatu. I to je naprosto logické, ani tím nikoho nepřekvapím. Jenže překvapení, a to klidně i hodně nemilé, může nejednou přijít, když člověk dostane svoji výplatu. Protože tato není vždy taková, jakou dotyčný zaměstnanec očekával. Stává se to. A ne vždy je na vině takové nespokojenosti zaměstnavatel, který by na svých lidech nežádoucím způsobem šetřil. Nejednou pramení taková nespokojenost z pouhého nepochopení pojmů. Člověk někdy žije v domnění, že dostane to, co mu zaměstnavatel slíbil. Jenže pokud mu byla přislíbena určitá hrubá mzda, nejde o částku, která bude …Read more »

Categories : Nákupy

Je to zase tady – vaše partnerka nebo tchýně nebo vaše maminka opět slaví narozeniny nebo svátek a vy stojíte před obchodem s dárkovými předměty a opět nevíte, co byste jim tak koupili. Souhlasíme s vámi, je opravdu nesnadné každý rok vymyslet originální dárek, který by potěšil a byl zároveň praktický a navíc, abyste měli jistotu, že ho obdarovaná nebo obdarovaný rozhodně využije. Nicméně, my jsme takový dárek vymysleli za vás – potěšte svou blízkou osobu originální dekorací, která se bude vyjímat v každé místnosti, kam si jí obdarovaný umístí. Navíc v dnešní době se nemusíte nikam hnát, stačí úplně, …Read more »

Categories : Nákupy

Chci být samostatný (samostatná) anebo se budu spoléhat na externí služby – každý, kdo si chce pořídit tažné zařízení na Octavii, by měl mít v hlavě jasno, zda se mu opravdu vyplatí, a tedy zda jej bude využívat pro jízdní soupravu přívěsným vozíkem, karavanem nebo nosičem kol. Nemusí to být zrovna každý den, ale jde o to, zda raději dáme přednost vlastní zodpovědnosti, anebo se spolehneme na někoho jiného. Je to docela zásadní otázka, která mnoha lidem dává prostor k vlastní seberealizaci, nezávislosti a svobodě. Je to sice náročnější proces, ale být svým vlastním pánem (nebo paní) za to stojí. …Read more »