Category: Lifestyle

Categories : Lifestyle

Kdo by neměl rád nějaký lifestyle? Vím jistě, že ho má úplně každý. Vždyť každý nějak žije a každý uznává nějaké životní hodnoty nebo dává něčemu více přednost před něčím To dělá takto úplně každý. Na tom se nic nemění. I když si to třeba ani nechcete připustit, tak i vy máte nějaký svůj lifestyle. Já ho mám taky. A já v klidu s pěkným srdcem mohu říct, že můj lifestyle je docela v pohodě. Jsem ten typ člověka, co dbá na zdravou výživu a sportovní využití. Víte, nebaví mě celé dny sedět doma u televize a ládovat se brambůrkami …Read more »

Categories : Lifestyle

Ať už jste narazily na běhání, chození do posilovny, zdravé jídlo nebo užívání si života s přáteli, nemohli jste určitě přehlédnout jedno slovíčko. Tím slovíčkem je právě lifestyle. Dnes tolikrát skloňované slovo. Zdá se, že se jedná jen o propagátor tzv. standartního života na sociálních sítích. Nemusí tomu ale tak být, pokud se nad tím zamyslíte. Ve všech článcích, videích a pořadech je totiž jedno společné. Je to duševní klid a pohoda. Jestliže je člověk uvězněn v pracovním životě, může se lehce jeho normální pracovní týden stát stereotypním. Proto existují právě typy koníčků, které vám jej obohatí a stanou se tak vaším …Read more »

Categories : Lifestyle

Jak je zmíněno v úvodu každý máte svůj životní styl já bych se s vámi podíval na zdraví životní styl, a to, jak se stavovat a jak účinně spaloval kalorie. Málo kdo z nás má pravidelnou stravu jako je snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře nebo minimálně snídaně, oběd a večeře. Toto není vše, co je potřeba ke správnému stravování. Naše tělo potřebuje hodně věcí a mezi ně patří k dennímu režimu. Tyto věci slouží k redukci váhy (neboli hubnutí). Ksnídani je dobré mít k snídaní nějakou zdravou snídani vydatnější třeba sýry, nízkotučné jogurty, tvarohy a podobně poté následuje svačina …Read more »