Zdravý život

Kdo by neměl rád nějaký lifestyle? Vím jistě, že ho má úplně každý. Vždyť každý nějak žije a každý uznává nějaké životní hodnoty nebo dává něčemu více přednost před něčím To dělá takto úplně každý. Na tom se nic nemění. I když si to třeba ani nechcete připustit, tak i vy máte nějaký svůj lifestyle. Já ho mám taky. A já v klidu s pěkným srdcem mohu říct, že můj lifestyle je docela v pohodě. Jsem ten typ člověka, co dbá na zdravou výživu a sportovní využití. Víte, nebaví mě celé dny sedět doma u televize a ládovat se brambůrkami a dalšími tučnými nezdravými jídly. Toto období mám už za sebou. Jistě, jako dítě jsem byla tlustá a taky jsem jedla hodně nezdravě a můj lifestyle byl opravdu katastrofální. Ale já jsem za to vůbec nemohla! Byla jsem dítě, takže moji rodiče měli za úkol mě připravit na život. Neměli mi dovolit se cpát od rána do večera čokoládami. A dodnes mi někdo z nich nevysvětlil, proč jsem nemohla chodit do nějakého zábavného kroužku.

Každý má svůj typický způsob života.

Já jsem tam vždy chtěla chodit, ale rodiče mi to vždy zakázali. Dodnes nevím proč. Ale možná asi proto, že to bylo všechno drahé. Jenže za to já nemohu. A taky nevím, proč žili tak smutný a nezdravý lifestyle. Jejich způsob života byl děsný. Já bych ho takový žít vážně nechtěla a jsem ráda, že takový nemám. Ve svých pětadvaceti letech jsem si řekla dost! Musím svůj lifestyle změnit, a to úplně od začátku. Tak jsem si taky vzala do parády samu sebe. Najmula jsem si trenéra do fitness centra, aby mi ukázal, jak nejlépe a nejvíc efektivně cvičit. Musela jsem v té době shodit dvacet kilo a taky se naučit lépe jíst.

Zdravý lifestyle je základ.

Taky jsem si právě kvůli tomu zaplatila na půl roku výživovou poradkyni. A musím říct, že jsem byla velmi překvapená, když mi poradkyně všechno říkala a o mém dosavadním lifestylu. Byla jsem jako omámená. Žila jsem děsně a moje tělo prý bylo jako padesátileté. To je dvojnásobek mého věku! Musí se to změnit. A taky jsem to udělala. Rodičům jsem poradila taky změnu k jinému a lepšímu lifestyle a budou doufat, že si sáhnou do svědomí. Já to mám a snažím se žít lepší život a lifestyle.