Kolagen a jeho prospěšnost.

Zjednodušeně řečeno kolagen je bílkovina, která je stavebním kamenem všech pojivových tkání našeho těla. Je pravda, že kolagen obsahuje i sulc a tlačenka, je to tím, že vznikají dlouhým varem kostí, chrupavek a kůží prasete, ze kterých se kolagen vyvaří, a my ho konzumujeme v jeho přírodním stavu. Takže už babičky nabádaly, že tlačenka a sulc jsou zdravé na klouby. Druhá věc je, kolik takové tlačenky a sulcu bychom museli sníst, aby se nám projevily účinky kolagenu v nich obsaženém. Myslím, že to není optimální řešení, určitě bychom kromě kolagenu zkonzumovali veliké množství tuků, výrazně bychom ztloustli a možná bychom si uhnali dříve infarkt, než by se nám opravily naše poškozené klouby. Dávky kolagenu, které jsou potřeba pro doplnění organismu jsou totiž opravdu vysoké a je třeba kolagen dodávat medicinální cestou. Je dobré, že není vázaný na recept, protože to pro nás znamená, že se nemusíme objednávat k lékaři, trávit dlouhý čas v čekárně, absolvovat nejrůznější vyšetření, opět se dostavit k lékaři pro vyhodnocené výsledky a teprve následně bychom získali kolagen.

kolagen

Cesta ke kolagenu je jednoduchá, můžeme si ho objednat a věřte, že není dobré čekat až na první projevy stárnutí, kdy nám ochabuje pokožka a bolí nás kolena. Kolagen totiž v dospělosti ubývá z tkání velice rychle a měli bychom ho začít doplňovat co nejrychleji. Kolagen obsahují téměř všechny tkáně, nejvíce je ho v naší pokožce, ale i v kloubech, kostech, srdci a žaludku.

kolagen

Pokud se chcete postavit svému stárnutí čelem, poskytněte tělu kolagen v dostatečných dávkách, určitě se vám dostane odměny, která bude nejvíce patrná právě v krásné pokožce stále napjaté a neochabující, takže dodá vaší vizáži mladistvou svěžest i v pokročilém věku. Objednejte kolagen od internetového obchodu s tradicí, objednejte od Orcacollagen.cz a budete spokojeni tak, že se stanete pravidelnými zákazníky.