Pohodový životní styl

Ať už jste narazily na běhání, chození do posilovny, zdravé jídlo nebo užívání si života s přáteli, nemohli jste určitě přehlédnout jedno slovíčko. Tím slovíčkem je právě lifestyle. Dnes tolikrát skloňované slovo. Zdá se, že se jedná jen o propagátor tzv. standartního života na sociálních sítích. Nemusí tomu ale tak být, pokud se nad tím zamyslíte.
Ve všech článcích, videích a pořadech je totiž jedno společné. Je to duševní klid a pohoda. Jestliže je člověk uvězněn v pracovním životě, může se lehce jeho normální pracovní týden stát stereotypním. Proto existují právě typy koníčků, které vám jej obohatí a stanou se tak vaším životním stylem.
Relax, krb, pohoda

Zdraví životní styl

Styl, se kterým určitě nešlápnete vedle. Prospějete tím jak svému tělu, tak své duši. Máte na výběr nespočet aktivit, které můžete vykonávat. Ať už se jedná o stále více zmiňované cvičení nebo běhání, chůzi nebo třeba turistiku. Pokud jej doplníte o zdravé stravování, dostanete se i k hubnutí nebo fyzickému zlepšení vaší kondice. Dbejte však na to, že stále platí pravidlo – sto lidí, sto chutí. Proto byste neměli vzdát vaši změnu ve chvíli, kdy zjistíte, že vám třeba běhání nejde, když přece autorovi článku na internetu určitě šlo. Zkoušejte jiné aktivity, které vám budou dělat radost. Pokud vás nebaví chodit do posilovny, zkuste cvičit doma s vlastní vahou. Jestliže nevydržíte jíst zdravě, začněte jíst v menším množství. Každý máme jinak nastavený organismus, a proto nemůžete spoléhat na to, že když si přečtete jeden článek o změně života, automaticky to takto bude fungovat i vám.
Žena relaxující v houpací síti

Dánský životní styl „hygge“

Taktéž hodně zmiňovaný. Jde o to, že sloučíte svůj pracovní a sociální život tak, abyste měli na každý stejně času. Zbavíte se tak nadměrného stresu z práce a užijete si čas strávený s rodinou nebo s přáteli. Důležité je mít ve finále úsměv na tváři.