Životní styl a stravování

Jak je zmíněno v úvodu každý máte svůj životní styl já bych se s vámi podíval na zdraví životní styl, a to, jak se stavovat a jak účinně spaloval kalorie. Málo kdo z nás má pravidelnou stravu jako je snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře nebo minimálně snídaně, oběd a večeře. Toto není vše, co je potřeba ke správnému stravování. Naše tělo potřebuje hodně věcí a mezi ně patří k dennímu režimu.
Cvičení na tvorbu svalů
Tyto věci slouží k redukci váhy (neboli hubnutí). Ksnídani je dobré mít k snídaní nějakou zdravou snídani vydatnější třeba sýry, nízkotučné jogurty, tvarohy a podobně poté následuje svačina která by měla mít okolo 150kcal a 10 g bílkovin, takže třeba jablko, pomeranč nebo nějaké ovoce poté máme oběd ke kterému si můžeme dát maso, ryby, zeleninu, rýži či luštěniny. Odpolední svačina by měla být bohatá na bílkoviny, a to si například člověk může dát nízkotučný tvaroh, jogurt, kefír, sýr Cottage, šunku 97 % s celozrnným pečivem. Na večeři bychom měli mít něco lehkého a jíst 2-3 hodinky pře spaním.
Relaxace u krbu
Důležité si to rozvrhnout mělo by se jíst po 3 hodinách a měl by se dodržovat pitný režim. Teď bychom si řekli o spalování kalorii pro spalování je logické, že potřebujeme pohyb, takže třeba když si půjdeme zaběhat, zacvičit do posilovny či fitness centra, vyběhneme si schody domu, pokud nějaké máme nebo si dojdeme nakoupit, na poštu nebo tak pěšky a naše auto před domem. Čím více pohybu během dne zařadíme do své běžné rutiny tím více můžeme ztratit nějaké to kilo dolu.
Řekli jsme si něco o tom, jak zhubnout nějaké to kilo, ale když nechceme hubnout, ale chceme se udržet v kondici a být fit tak bychom se měli stravovat nějak takto. K snídani bychom si mohli dát nízkotučný jogurt, celozrnný toast a 50 g krůtí šunky. Svačinka by měla vypadat tak že si dáte pouze 1-2 kusy nějakého menšího ovoce po případně zase jogurt. Oběd by mohl vypadat následovně listová zelenina či 170 g grilovaných kuřecích prsíček, rýže. Odpolední svačina pouze Cottage, jablko a k večeři muže být grilovaný losos nebo zeleninový salát. Po případně se můžete zeptat nějakého poradce v oblasti zdravého životního stylu.