Navštivte město andělů

Los Angeles se často přezdívá město andělů. Tato západoamerická metropole je vyhledávaným místem, kde žije velké množství celebrit, kde si každý může splnit svůj sen, a kde člověk může být přesně tím, kým chce být. Kromě toho všeho je Los Angeles nákupním rájem, městem, kde se nebudou nudit milovníci procházek po plážích, a v neposledním řadě městem, kde se můžete projít po takzvaném chodníku slávy. Vyrazte i vy prozkoumat toto nadčasové velkoměsto, které rozhodně stojí za návštěvu každého z nás.nápis Hollywood

Levně až na západ Ameriky
Los Angeles se stalo v nedávné době poměrně dostupným městem. Dostanete se sem pohodlně z Prahy, nejčastěji s jedním přestupem. Dříve byla běžná cena za Los Angeles letenky okolo dvaceti tisíc za zpáteční, dnes můžete najít letenky klidně i pod deset tisíc, záleží na tom, jak umíte hledat. Pokud ve hledání akčních nabídek nejste příliš zběhlí, nezoufejte. Můžete i tak využít praktický vyhledávač, který je navržen tak, aby vám vyfiltroval všechny přijatelné výsledky. Vy si tak budete moci projít vše a sami vyeliminovat to, co se vám nelíbí. Touto cestou můžete získat velmi levnou a zároveň ve zbylých ohledech vyhovující letenku, na kterou byste jinak pravděpodobně ani nenarazili.

palmy při západu slunce
Nezapomeňte na víza
Stejně jako pro celé Spojené státy, i zde platí, že abyste mohli vystoupit z letadla, budete potřebovat povolení. V USA se to řeší pomocí takzvané ESTA. O tu si můžete zažádat jednoduše z pohodlí domova, zaplatíte za něj čtrnáct dolarů. Toto povolení doporučujeme řešit hned s nákupem letenek.