Obývací stěna zkrášlí váš byt

Bytové stěny v tradičním stylu mají spoustu předností, díky kterým jim i dnes dává mnoho lidí přednost před různými nízkými skříňkami a policemi. Velké obývací stěny jdou stále více do módy a je pro to mnoho důvodů, především těch praktických. Na těch se nic nemění. Stále potřebujeme úložné potřeby, především v malých panelákových bytech.

Velké obývací stěny jsou i nejsou totéž jak je známe ze sedmdesátých let. Vyplňují sice také prostor od podlahy až téměř ke stropu, ale v moderním stylu, jsou o něco méně objemné a vypadají více živě a vzdušně. Vsadit na klasiku tedy nemusí být vůbec špatné. Na velkých stěnách krásně vyniknou vystavené knihy a různé předměty a interiér tak mohou dobře oživit.
obývací stěnu lze libovolně sestavit

Odpůrci velkých obývacích stěn mohou oponovat tím, že se vracíme do doby, kdy se obýváky podobaly jeden druhému jako vejce vejci. Stěna a naproti ní sedačka s konferenčním stolkem – s tím jsme se setkali na každé návštěvě. Bydlelo se v družstevních bytech a nikomu to tak nepřišlo divné. Byty však postupně přešly do osobního vlastnictví a lidé změnili svůj vkus s tím, jak si je renovovaly a zvětšovaly. Prosazovat se začal spíše minimalistický design a co nejméně nábytku.

Jak to tak ale bývá téměř se vším: staré věci a jejich výhody se znovu objevují, jen v novém a elegantnějším kabátě. Stejné je to s obývacími stěnami, u nichž se začala prosazovat jejich dlouhá životnost, kvalita a příznivá cena. Navíc mnohé z nich si lze sestavit dle svých představ a možností, jejich části různě kombinovat a přizpůsobit tak stěnu každé místnosti.
mnoho úložných prostorů v obývací stěně

Do každého interiéru se hodí trochu jiný typ obývací stěny k vytvoření harmonického prostředí. Protože vybírat je opravdu z čeho, každý si najde tu svoji, která mu zajistí stoprocentní zázemí pro spokojené bydlení. Poskytují spoustu úložného prostoru pro vaše oblíbené věci, ale zároveň působí luxusně. Záleží jen na vás, jakou si vyberete.