Bezplatné stahování z YouTube


V dnešní době již existují aplikace, které si můžete stáhnout přímo do vašeho mobilního telefonu a písničky si vyhledávat při přehrávat přímo přes jejich služby. Jsou ale stále zastánci klasického způsobu, jako tomu bývalo dříve, a to, stáhnout si vaše oblíbené písničky přímo do vašeho telefonu a poslouchat je klasicky, přes instalovanou aplikaci “hudba”, která je ve vašem mobilním telefonu automatická. Určitě se vám někdy stalo, že se vám například zalíbila písnička na YouTube, která byla například nahraná z koncertu a nikde jinde se nadala stáhnout. Na tento problém se dnes společně podíváme a ukážeme si, jak stahovat písničky přímo z této internetové stránky.

Muž u počítače

Pokud si chcete stáhnout z YouTube mp3 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader/, navštivte tuto stránku, která vás celým potřebným “obřadem” ke stáhnutí vaší oblíbené písničky, provede. Tato funkce funguje na velmi jednoduchém principu. Pokud budete na svém počítači či mobilním telefonu a budete poslouchat nějakou píseň která se vám zalíbí a řeknete si, že byste si ji chtěli stáhnout do svého zařízení, abyste si ji následně mohli přehrát kdekoli, bez použití internetu, stačí pouze zkopírovat internetový URL odkaz, přes který je video spuštěno a tento odkaz poté vložit do kolonky, která je k tomu určená. Video se vám převede do formátu mp3 a vy si jej můžete pohodlně stáhnout a začít poslouchat kdykoli budete chtít.

Sluchátka

Pokud byste si chtěli stáhnout například nějaký podcast, což je v dnešní době opravdu velice rozšíření fenomén, je tato funkce naprosto ideální pro tyto účely. Podcast se vám stáhne do formátu mp3, tudíž pouze jako mluvené slovo a vy jej můžete opět poslouchat kdekoli, například i v autě, a to i v případě, pokud nemáte zaveden internet v mobilu. Druhou výhodou je, že vám tyto mp3 soubory nezaberou tolik paměti v telefonu, jako kdyby se stahovali s celým videem.