Bílé svatební šaty se budou skvěle vyjímat na bronzově opálené pokožce


Každá nevěsta chce na své svatbě ukázat, že je nejen tou pravou, která se dokonale hodí k jejímu budoucímu manželovi, ale že je zároveň krásnou ženou, kterou by mu ostatní muži měli závidět. Přiznejme si to na rovinu, že na každé svatbě se veškerá pozornost a pohledy hostů točí vždy jen kolem nevěsty. I kdyby byl ženich ten nejvíce škaredý muž na světě, pravděpodobně o to nikdo slovem nezavadí.
Ergoline solárium.jpg
Ovšem kdyby taková byla nevěsta, vyvolá to bouři nevole a komentářů, a ještě dlouho se bude o něčem podobném povídat. A to všechny nevěsty moc dobře vědí, takže není divu, že chtějí být na své svatbě co nejkrásnější a dát širokému okolí najevo, že si jejich protějšek po všech stránkách dobře vybral. Nicméně projít rolí nevěsty se ctí a naplnit všechna možná i nemožná očekávání není ani trochu snadné. A ani ty nejkrásnější a nejdražší šaty nedokážou zachránit to, co nevěsta někdy v minulosti zanedbala. S přípravami na svatební den je proto nanejvýš vhodné začít již několik měsíců před svatbou.
účes nevěsty.jpg
A může jít i o zdánlivé hlouposti, které ženy nesmějí zanedbat. Mnoho žen se třeba nerado sluní. Ovšem takový vhodný bronzový základ je právě v kontrastu s bílými svatebními šaty to pravé, co by každá nevěsta měla ve svůj velký den předvést. Tvarohově bílá pokožka ve spojení s bílými svatebními šaty totiž u každého okamžitě vyvolá pocit Sněhurky v rakvi, a ještě horší to bude v případě, pokud se dotyčná žena opálí jen na některých místech těla tak, že bude mít na pokožce vypálené bílé rukávy a boty, a tak podobně.
dívka se surfem.jpg
Pokud tedy na své svatbě nechcete být pro zábavu, ale pro parádu, zajděte si včas do brněnského solária, kde svůj problém snadno vyřešíte. S krásným opálením na vás bílé svatební šaty dokonale vyniknou a hravě je doplníte líčením, které ještě více podtrhne vaše přednosti. A rázem z vás bude nevěsta jako ze žurnálu.