Co si nenechat ujít v Praze

Praha na dlani

Praha je úchvatnou metropolí v srdci Evropy. Pokud ji chcete mít jako na dlani, určitě navštivte rozhlednu Petřín. Nahoru můžete jít procházkou, kde narazíte mimo jiné na sochu slavného básníka Karla Hynka Máchy, nebo nasedněte na lanovku, která vás během pár minut vyveze nahoru. Ovšem na rozhlednu jako takovou už musí každý po svých. Čeká vás 299 schodů. Když už budete nahoře, nenechte si ujít zrcadlové bludiště, ve kterém si můžete prohlédnout, jak byste vypadali, kdybyste měli o padesát kilogramů více nebo kdybyste byli velcí jako trpaslíci.

panorama_Prahy

Po vodě

Své kouzlo má určitě plavba lodí po Vltavě. Záleží na vás, jaké chcete mít pohodlí, můžete si půjčit kanoi a zažít trochu adrenalinu na jezu nebo si vychutnat kávu se zákuskem z výletního parníku. Pohled z vody stojí za to. Řeka protéká středem Prahy, takže uvidíte jak Pražský hrad, tak národní divadlo. A určitě neminete ani Karlův most.

Pokud jste gurmáni

Pokud máte rádi jídlo a rádi zkoušíte exotiku, Praha je pro vás tím pravým místem. Samozřejmě můžete navštívit klasické české restaurace a pochutnat si na svíčkové či bramborových knedlících, ale za návštěvu určitě stojí asijské restaurace, kde si můžete dát klasické nudle nebo navštívit japonskou restauraci se Suši. Můžete zajít na klasické hamburgery do amerických restaurací, najdete zde i evropskou kuchyni nebo restauraci ze Srí Lanky, kde se ovšem domluvíte pouze anglicky. Pražské restaurace a jejich chutě jsou opravdu rozmanité.

Je libo adrenalin?

Pokud jste zastánci adrenalinu, naše hlavní město vám nabídne od všeho něco. V Praze se nachází vodní centra se spoustou tobogánů, vířivek, bazénů a saun, parky s herními prvky pro vaše nejmenší, venkovní tělocvičny, můžete provozovat vodní sporty a odpočinout si na masáži.

pohodlí_masáže

A pokud chcete vyzkoušet něco opravdu netradičního, nabízí se erotická masáž Mataharisalon.cz. Nenápadný salon ukrývá bazén, vládne zde pohodová atmosféra a v rukou zkušených masérek se zaručeně zbavíte stresu.