Kredenc

Chystáte doma velikou oslavu narozenin, svatby nebo výročí? Každý ví, že aby se oslava vyvedla co nejlépe, je potřeba mít na takové oslavě mnoho jídla k nakousnutí. Vymezíte si čas, abyste mohli jít nakoupit potraviny pro vaši oslavu. Důležité je, abyste měli nakoupeno potraviny na hlavní chod, dezert a rozhodně v průběhu dne a poté na večer. Je to spousta a spousta potravin, které musíte nakoupit a poté zpracovat, od zeleniny, přes ovoce, mléčné výrobky, sladké a slané balené výrobky až po maso. Nesmíme také zapomenout na pitný režim. Vybíráme jak nealkoholické nápoje, tak alkoholické. Zaměřujeme se na to, abychom měli sladké pití i čisté bez bublinek i s bublinkami. Co se týče alkoholu, tak bychom měli mít např. pivo, víno, domácí, whisky, koňak anebo rum. Je toho spousta. Tolik potravin, to bude zase peněz. Ale kam všechny potraviny uložím? Pořiďte si kredenc z masivu!

Zelenina

Tyto kredence z masivu jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a bývají krásně malované tak, abyste si je mohli vybrat podle vašeho interiéru. Jejich originální designe vám zaručí, že je nikdo jiný ve své domácnosti nebude mít, jen vy! Tyto kredence jsou vyrobeny z ekologického materiálu a v duchu doby z 19. a 20. století. Můžete si vybrat různé kredence s příborníkem, nebo s policemi na talíře či sloupkové kredence.

Málo místa v kuchyni

Kredence jsou malované štětcem temperami, patinováním, a proto jsou zde patrny jednotlivé detaily. Povrch je přelakován ekologickým šetrným lakem. Tyto kredence jsou většinou vyráběny z odolného smrkového dřeva, který zaručí dlouhou výdrž kredence. Kupte si tuto originálně vyrobenou a vymalovanou kredenc a můžete si být jistí, že budete originální! Na dlouhou dobu budete mít o své potraviny a kuchyňské náčiní postaráno a ještě to bude v kuchyni krásně vypadat! Můžete se chlubit vaši originální kuchyní!