Naše blogování

Také patříte k těm lidem, kteří si píší vlastní blog https://technolife.cz/blog/? A víte vůbec co to je? Já si myslím, že asi opravdu mnoho lidí ani neví, jak se pořádně bloguje. Ano, blogování bylo dříve hodně populární a zábavné. Do blogu si lidé mohou psát různé věci, o které mají zájem. Například mě strašně baví móda a kosmetika. Takže je logické, že můj blog bude o módě a kosmetice. Ovšem ale já žádný blog nemám. Tedy jako dříve že jsem měla blog, a to hlavně o zvířatech, kde jsem psala taky různé pohádky. Hodně mě to bavilo. Jenomže samozřejmě časem už mě tento zájem opustil. Nyní se věnuji jiným věcem a myslím si, že blogování už není tak populární jako dříve. Nicméně jsem ale ze zvědavosti jsem nakoukla na počítač, jestli ještě nějaké blogy jsou. A samozřejmě, že těch blogů je ještě opravdu hodně. A taky jsem si řekla, že se na některé z nich podívám.

Máte svůj blog?

A abych pravdu řekla, tak mě žádný blog vůbec nezaujal. Bylo to už takové obyčejné, skoro až nudné. Mně se tohle téma už nelíbí. Raději se kouknu na různá témata, které ale nejsou na blogování. A na blogu nemáte žádné oficiální a ověřené informace. Blogy jsou pouze to, o co se člověk zajímá a co ho baví. Například myslivci budou psát na svůj blog o myslivectví a dalších zvířatech.

Blogy jsou různé.

Například třeba koho zajímá film, tak na svém blogu bude psát o tom, jaké jsou poslední novinky o filmech. Sice někoho to může zajímat, ale já už taková nejsem taková, co čten každý neověřený blog. Zakládám si na realitu než na nějaké blogování. Jsou samozřejmě ale lidé, kteří jsou na blogu závislý a nemůžou bez něj fungovat. Třeba moje nejmladší sestra má také svůj blog, a ne jenom jeden. Moje sestra má dva blogy, které má ale hodně navštěvované. Pomáhá tam lidem s učením. Na svém blogu taky píše o tom, jak překonat smutek nebo stesk. Taky píše o tom, čím chtěla být, když byla malá a píše tam různé citáty.