Už nejmenší děti se mohou vzdělávat

Myslíte si, že na školu a učení má vaše dítě ještě čas a prozatím se uspokojí s nabídkou her, které mu pořídíte? V jistém ohledu máte pravdu, ale je správné si včas uvědomit, že vzdělávání prostřednictvím hry je pro děti prospěšné už v útlém věku. K tomu, abyste vašemu dítěti pomohli naučit se zvládat první úkony a rozvíjeli nejen jeho představivost, ale i zručnosti vám pomohou didaktické hračky od 1 roku, kterých by v jeho pokojíčku mělo mít dostatek.

Jestli se vám nechce toulat po obchodech a hledat v nejrůznějších hračkářstvích takové, které vaše dítě zaujmou a něčemu ho přiučí, podívejte se na pestrou nabídku v našem internetovém obchodě, se kterou budete nadmíru spokojeni.

dítě s hračkou

Čas na hru a první seznámení s učením

Z psychologického hlediska je dobré začít s poznáváním prvních dovedností už od 1 roku dítěte, kdy je jeho zvědavost na vrcholu. V naší nabídce nalezete nepřeberné množství hraček, které dovedou posílit jemnou motoriku a paměťové schopnosti, ale rovněž nabídnou rozptýlení prostřednictvím hry na delší dobu v průběhu dne.

Vybrat si u nás můžete různé knížky, hlavolamy, společenské hry, ale i hračky, díky kterým se vaše dítě seznámí s prvním počítáním a písmeny.

Doba, kdy vaše dítě už nevěnuje tolik pozornosti pouze barevným předmětům a těm, které vydávají nějaké zvuky, by pro vás měla být prvním důkazem toho, že jeho pozornost zaujmete právě prvky, které mají edukační charakter.

dřevěné hračky

Chvíle, při kterých se nebudete nikdy nudit

Miminka jsou roztomilá zejména tím, jak jsou křehká a v pravidelných intervalech spí. První rok života vašeho dítěte je pro toto období typický, ale po něm už následuje více zábavy, poznávání a zkoumání, které bude bavit i vás, protože díky volbě naučných hraček si společné chvíle strávené s vaším dítětem užijete naplno a tak, abyste na nich nezapomněli.