Zásuvky a vypínače v bytě můžete sladit, s čímkoli budete chtít

Víte, jak to udělat, aby už konečně i vaše zásuvky a vypínače ladily s aktuální výmalbou? Snadná pomoc! Prostě si z nabídky na trhu vyberte takové, které vypadají přesně tak, jak to chcete vy!

Možná budete překvapeni, ale už dávno neplatí, že musíte volit z barevných variant šedá – béžová – bílá. Na trhu jsou dostupné všechny barvy, jaké jen doma můžete mít, a to dokonce za běžné ceny, nejedná se jen o drahé designové výrobky. Jde jen o to, abyste věděli, na jakého výrobce se v tomto případě obrátit. Když si vyberete z nabídky výrobce Schneider electric, tak rozhodně neuděláte chybu.

plug-1459663_640

Pro všechny, kdo mají zájem o atraktivní designové provedení, o nabídku plnou krásných barev i barevných odstínů, a také dobře zvolených tvarů, je zde výrobní řada schneider unica basic od Lightpark.

Ať už máte stěny ve svém bytě omalované libovolnými barvami, vždy v nabídce najdete přesně takový odstín, který se k nim bude dokonale hodit. Paleta barev je v tomto případě opravdu pestrá!

sticker-1049721_640

Jenže tímto skvělým výběrem pozitiva této nabídky zdaleka nekončí. Zásadní je na ní především to, že je modulární. Jednotlivé výrobky sestávají vždy z univerzálních strojků a unikátních svrchních rámečků. Pokud jde o strojky, tak tyto výrobky vysoké kvality osadíte na stěny jen jednou, a poté už zde mohou napořád zůstat. Naopak pokud je řeč o svrchních rámečcích, tak ty můžete měnit pružně podle své potřeby. Právě tyto rámečky mohou nabývat různých barev, mohou mít různé tvary, zkrátka pěkný design. A vy si z aktuální nabídky můžete zvolit vždy takový, jaký k vám domů nejlépe zapadne. Barvy můžete ladit jak s výmalbou, tak s nábytkem, anebo jinými prvky domácnosti. Díky pestré škále možností najdete vždy to, co hledáte.

A až se vám stávající řešení omrzí, můžete ho jednoduše změnit tím, že své zásuvky a vypínače převléknete pomocí snímatelných rámečků do jiného kabátu.