Rolety do domu, bytu i kanceláře

Perfektní volba do bytu i domuČasto přemýšlíte o tom, jestli by se právě do vašich oken hodily více žaluzie nebo rolety? Zvažujete všechna pro a proti, ale máte stále tolik otázek? Žaluzie mají dlouhou tradici, ale je nutno podotknout, že rolety jdou spolu s dobou dopředu – využívají se lepší materiály, a to jak na samotnou látku, tak i na profily. Nejpodstatnější je ovšem to, že můžete volit z několika typů – buď můžete mít skvělé zatemňovací rolety den a noc, které umožňují regulovat množství světla, které vstupuje do místnosti.

rolety na okna

Pokud tedy potřebujete jen trochu zatáhnout, ale ne zatemnit, jednoduše navolíte překrývání pruhů látky tak, jak se vám právě hodí. Další možností jsou zcela zatemňovací rolety, které se využijí samozřejmě nejlépe v ložnici, abyste mohli spát nerušeně a pohodlně po celou noc, případně i přes den. Vhodné jsou i pro prostory, kde se využívá například promítání a je zapotřebí příjemné světelné atmosféry.

Zvolte přesně to, co potřebujete pro svůj prostor – ať už se jedná o kancelář, výukové prostory nebo obytné prostory.

regulujte světlo

Elegance a designové rolety v oknech

Zvolte eleganci a krásu v jednom. Ač se to nemusí zdát, právě tato volba je vhodná do všech typů interiérů, protože se v nabídce nachází široká paleta barev, a tak vždy sladíte vzhled rolet se svým interiérem.

Proč koupit právě ty od nás? Na to je jednoduchá odpověď – jedná se o českou značku, na kterou poskytujeme dlouhou garanci. Nabídneme nejen širokou paletu barev, ale také mnoho různých vzorů. Umíme nejen standardizované rozměry, ale i výrobu na míru, což je ideální pro atypické rozměry oken. Co se týká ovládání, můžete volit z tradičního řetízku, ovšem pro moderní a chytrou domácnost nabízíme možnost ovládání elektricky či přes aplikaci.

Pokud byste si nechtěli produkt namontovat sami, samozřejmě jsme vám k dispozici a provedeme odbornou montáž, se kterou nebudete mít ani nejmenší starosti.